Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 31.10.2018 15:26:07 

NA TŘI KUSY

PSALI O NÁS...

Vítejte na stránce na3kusy.wbs.cz v sekci PSALI O NÁS...

 HUDEBNÍ LOUČENÍ S LÉTEM   8. 9. 2012 od 14:00  Bartošovice v Orlických horách

"Poslední vystupující skupinou toho odpoledne byla kapela s názvem NA TŘI KUSY, ale to už jsem s mými třemi kusy vyrážela na cestu k domovu. Ražení byly spíše rockového či jakéhosi a jejich vystoupení mělo cosi do sebe."

Dostupné z: http://lucie.hudbacd.cz/subdom/lucie/zazitky

 

                    

 

                    

 

                                                

 

 


 

Sobota 11.září byla ve znamení ZUŠkapel

 

   "Žánrově pestrý hudební festival s názvem ZUŠkapel robíhal v prostoru za Kulturním domem v Třebechovicích pod Orebem a představily se na něm kapely základních uměleckých škol z východních Čech. Celodenní hudební maratón zahájila v 9.00 hod. kapela třebechovické ZUŠ Wokoralý. Program pokračoval vystoupením kapel Zatrest (ZUŠ Opočno), ZUŠBand (ZUŠ Dobruška), ZUŠ-Band (ZUŠ Chlumec n. Cidl.), Biscuits (ZUŠ Třebechovice p.O.), PPP (ZUŠ Trutnov), a On Line Session (ZUŠ Habrmanova Hradec Králové). Večerní rejdění účastníků festivalu hudebně podpořily hradecké kapely Na Tři kusy a PHC.

Organizace festivalu klapala na jedničku, výkony kapel byly až překvapivě na vysoké úrovni, sluníčko svítilo jako na objednávku... Jediným mrakem toho dne byl nezájem třebechovické veřejnosti. Snad nás příští rok více podpoříte."

Dostupné z : http://zustre.cz/index.php/aktuality?start=70

 


P.H.C v Malšově Lhotě

P.H.C., Na tři kusy - Malšova Lhota (27. 04. 2008)


"V pátek jsme jeli za Petrem a Simonou do Malšovy Lhoty do restaurace U Novotných, kde měli vystupovat zmíněné kapely. Vzal jsem raději auto, protože jsme vyráželi později a vzhledem ke včerejším okolnostem, bych se možná zrušil až moc.
Při příjezdu akorát končil přímý přenos z MS v hokeji naši - Bělorusko 8:2. Pozdravil jsem se s Radkem z MAPSu, o kterém jsem vůbec netušil, že hraje v nějaké kapele, natož v P.H.C.
Na tři kusy byli v podstatě sólová kytara, baskytara a bicí z P.H.C. Jednalo se o vlastní skladby v rytmu rock&roll. Po cca hodince vystoupení následovala přestávka spustila hlavní kapela večera. Hráli převzatý písničky jako třeba od Lucie, Nováka, atd. Vždycky se raději podívám a poslechnu kapelu, kterou baví hraní a v podstatě je jim jedno, kolik vyrejžujou, nebo jedou jenom za cesťák. Což byl viditelnej příklad na basákovi, který si hraní vyložené užíval. Milionkrát lepší než komerční shity, který potřebujou spoustu ansámblu kolem sebe, aby vůbec otevřeli drústa, a to vůbec nemluvím o muzice.
V průběhu večera se přijel podívat Jarryn z Teplý Buchty. V restauraci byli příjemní, takže se nalejvalo i v průběhu balení aparatury kapely. Nakonec domů jsme přijeli kolem druhý. Závěr zábavky byl lehce poznamenán mou nechotou sdělit, co budeme dělat na čarodějnice. No opravdu u nás se nedá nic naplánovat dopředu, ale jiní mají jiný styl. No taky je mojí chybou, že neodpovídám včas na SMS či ICQ."

Dostupné z: http://gheorghik.blogspot.com/2007/04/phc-v-malov-lhot.html


Žebříčky 2009 - LieBOY

Nejlepší koncert

 1. Sweet Zone, Na tři kusy a PHC (CC Lucie)
 2. Pivní pěna - U Apolináře (pha)
 3. První hoře (LaPutika)
 4. Marek Ztracený - Miss Aerobic
 5. Happy Days 09 - Hradec Letiště
 6. Slavia Praha - OSC Lille (club 1:5 Eden)
 7. Folimanka Blues - Na Folimance
 8. Bezvoďákův večer německé písně - Kojot
 9. MC Benedictus the sixteenth - Brno Tuřany
 10. Kapela Davida Krause - Vejměřovice 

  Dostupné z: http://www.silver-rocket.org/zebricky/5/976  7.6.2008 ....... Country Club Lucie – Na Tři Kusy, Vyhoukaná Sowa, PHC

  "Tak postavený a nazvučený bicí pro 2 kapely na pódiu najednou jsem ještě neměl. Ještě, že to už nová technika dovoluje .... Tři kusy začaly Mŕrovým originálním a vtipným fotbalovým úvodem a odvedly standardně brilantní výkon, Vyhoukaná Sowa hrála dobře až na pár drobných chybiček, kterých jsem si naštěstí všiml víceméně jenom já a bývalý bubeník Véna Tláskal,který seděl vedle mě, celkovou pohodu koncertu to nijak neovlivnilo .... PHC byly výborný, akorát bez Láďovejch kláves už to poslední rok není tak úplně ono .... Takže Sowo – koukejte víc cvičit, ať to na konci měsíce na Kavčím plácku rozbalíme ....

  JINAK VELKÝ DÍK PATŘÍ MÍROVI A MICHALU PÉŠOVÝM Z KAPELY NA 3 KUSY za to, že mi pomohli všechno sbalit a nanosit do auta a kolegovi Martinu Těšitelovi za to, že mi nezjišně půjčil na tento večer svoji oranžovou dodávku .... <Koc.>"

  Dostupné z: http://www.ratejna.info/historie.htm

   


   

TOPlist